Skočit na obsah

ValongaVinařství

Práce ve vinicích není omezena jen na čas vinobraní, vše zde začíná mnohem dříve, než začnou hrozny zrát. Všechna zařízení, násypka, lis, tanky, atd. jsou vždy perfektně čisté a v bezchybném technickém stavu. Před vinobraním máme období největší aktivity, kdy dáváme všechnu naši energii k hýčkání vinic za nejpřísnějšího ošetřování.

Vinařství  Valonga se nachází v centru našich vinic a skládá se z moderně upravených budov, ve kterých se nachází 60 nerezových tanků, které dvakrát denně kontrolujeme. Neustále získáváme nová data z naší laboratoře, která nám pomáhají vytvářet tu nejlepší kvalitu našich vín.

Ve sklepě kde víno pomalu zraje máme nyní přes 300 amerických a francouzských dubových sudů. Doba zrání v sudech je různá a záleží na zrání a vývoji jednotlivých vín.

Vína stáčíme do lahví přímo v našem vinařství. Láhve s archivním vínem označovaným jako Reserva mají přírodní korky, zatímco mladší vína mají umělohmotné zátky.

Všechny jsou velmi vysoké kvality a je zaručeno, že po dobu několika let zrání vína v láhvi nebudou negativně ovlivněny jeho vlastnosti. V místnosti, kde dochází ke zrání dosahuje každá láhev maximální plnost, dokonalost, než se označí etiketou a může být distribuována k zákazníkovi.

Všechny procedury ohledně vína jsou dělány přímo v našem vinařství a proto můžeme zaručit absolutní kontrolu před tím, než je víno uvolněno na prodej. Je to výsledek mnohaletých zkušeností a našeho nadšení, díky čemuž dosahujeme a můžeme čestně prohlásit, naše vína jsou připravené pro krásný a nevšední zážitek při jejich konzumaci.

Vinařství Valonga